Kariera

Przedstawiamy aktualne oferty pracy:

Pozyskiwanie punktów kolportażu wydawnictwa – idealna praca dla studenta, elastyczne godziny pracy, atrakcyjne warunki rozliczenia

Optymedia Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Wrocław

Optymedia Sp. z o.o. od kilkunastu lat prowadzi działalność związaną z promocją ofert nieruchomości. Jesteśmy wydawcą ogólnopolskiego portalu nieruchomosci.com.pl oraz sprawdzonych i uznanych na rynku wydawnictw drukowanych – Atlasu Inwestycji Mieszkaniowych oraz Katalogu Mieszkań i Domów. W związku z dynamicznym rozwojem produktów szukamy osób chętnych do współpracy przy realizacji naszego projektu.

Zadania:

• pozyskiwanie nowych punktów kolportażu naszego wydawnictwa na podstawie istniejącej, przygotowanej bazy;
• samodzielne poszukiwanie nowych potencjalnych punktów dystrybucji.

Wymagania:

• otwartość i komunikatywność,
• dobra organizacja pracy, samodzielność,
• nastawienie na realizację wyznaczonych celów,
• dobra prezencja,
• mile widziane prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

• elastyczne godziny pracy – oferta przeznaczona także dla studentów studiów dziennych,
• przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonego zespołu,
• atrakcyjne wynagrodzenie, zależne od czasu poświęconego na pracę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV pod adres: poczta@optymedia.pl

Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych
Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.