Obsługa klienta

Beata Szymanowska-Szafran
tel. kom. +48 509 996 161
beata.szafran@optymedia.pl
Emilia Solarek-Strumińska
tel. kom. +48 509 916 614
emilia.solarek@optymedia.pl

Przedstawiciel regionalny - Kraków

Grzegorz Finowski
tel. kom. +48 503 549 824
grzegorz.finowski@optymedia.pl

Specjalista ds. aktualizacji danych

Joanna Janiec
tel. kom. +48 507 608 522
joanna.janiec@optymedia.pl

Sekretariat
Joanna Baranowska
tel. +48.71 344 44 68 w. 10
joanna.baranowska@optymedia.pl
Księgowość
Magdalena Staniszewska
tel. +48 71 344 44 68 w. 13
faks +48 71 342 20 87
magda.staniszewska@mak.pl
Prezes Zarządu
Maciej Staniszewski
tel. kom. 501 730 497
maciej.staniszewski@optymedia.pl

 

Optymedia sp. z o.o.
ul. Kościuszki 29/8
50-011 Wrocław

Skontaktuj się z nami!





Adres email (wymagane)

Telefon

Czego potrzebujesz?

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych. Dz. U nr 133 poz. 833."